Nákupný zoznam (0)

Autosedačka Kinderkraft Xpedition 2 i-Size Farba: Grey

XPEDITION 2 i-Size je nástupcom ikonickej autosedačky XPEDITION od Kinderkraft. Každý prvok bol starostlivo vyvinutý tak, aby zabezpečil maximálnu ochranu a pohodlie vášho dieťaťa... Celý popis
Ďalšie varianty produktu (1)
194,90 €
Dostupné u: 1 predajcu

Top ponuky

Nahlásiť túto ponuku správcovi

Popis produktu

XPEDITION 2 i-Size je nástupcom ikonickej autosedačky XPEDITION od Kinderkraft. Každý prvok bol starostlivo vyvinutý tak, aby zabezpečil maximálnu ochranu a pohodlie vášho dieťaťa počas cestovania. XPEDITION 2 i-Size je multifunkčná autosedačka 4 v 1 určená pre deti s výškou od 40 do 150 cm (0 - 36 kg, od narodenia do približne 12 rokov). Spĺňa najnovšiu normu R129 pre autosedačky i-Size a bola testovaná aj v prísnych podmienkach nárazových testov.

Táto otočná autosedačka umožňuje prepravu dieťaťa smerom dozadu proti smeru jazdy (RWF) približne do 4 rokov (do 105 cm, do 20 kg). Nezabudnite, že RWF je pozícia, ktorá je až 5-krát bezpečnejšia pri čelných nárazoch, najmä pre deti mladšie ako 4 roky!

Vďaka špeciálnym systémom je preprava vášho dieťaťa v autosedačke XPEDITION 2 i-Size ešte bezpečnejšia. H-GUARD+ (3-vrstvová opierka hlavy vystužená pamäťovou penou) chráni citlivý krk, hlavu a ramená vášho dieťaťa. Ochranu trupu zabezpečuje SPS, čo je vysoký, široký bočný kryt, ktorý bol dodatočne zosilnený, aby poskytoval komplexnú bezpečnosť pre vaše dieťa.

XPEDITION 2 i-Size je otočná autosedačka s integrovanou základňou, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle otočenie autosedačky smerom k dverám, aby sa dalo dieťa ľahšie usadiť a pripútať vnútornými popruhmi. Systém EASY SPIN 360° tiež umožňuje ľahko zmeniť polohu RWF na FWF bez toho, aby ste museli autosedačku vybrať z auta. Vďaka systémom ISOFIX a TOP TETHER sa autosedačka ľahko inštaluje do auta a ďalšie funkcie zvyšujú pohodlie autosedačky počas cestovania.

Najvyšší bezpečnostný štandard

XPEDITION 2 i-Size je ešte bezpečnejším nástupcom svojho predchodcu. Táto autosedačka spĺňa najnovšiu normu R129 i-Size, ktorá vyžaduje ešte prísnejšie nárazové testy vrátane testov bočného nárazu. Týmito testami úspešne prešla, čím poskytuje maximálnu ochranu pre vaše dieťa. Umožňuje tiež prepravovať dieťa smerom dozadu proti smeru jazdy (RWF) až do veku približne 4 rokov (105 cm, 20 kg), čo je poloha, ktorá je v prípade čelného nárazu až 5-krát bezpečnejšia.

Na celé obdobie používania - autosedačka 4v1

Autosedačka XPEDITION 2 i-Size je multifunkčná autosedačka, ktorá ochráni vaše dieťa od narodenia až do približne 12 rokov (36 kg/150 cm výšky). Je to autosedačka prispôsobená deťom rôzneho vzrastu a s rôznymi požiadavkami, ktorá kombinuje 4 výškové rozsahy. Okrem toho, aby sa vyhovelo potrebám najmenších, má autosedačka vložku ERGO PAD so systémom AIR FLOW, ktorá zmenšuje priestor medzi dieťaťom a škrupinou autosedačky, čím sa zachováva správna anatomická poloha a následne bezpečnosť a pohodlie dieťaťa.

EASY SPIN 360°

Systém EASY SPIN 360° umožňuje rýchle a jednoduché otočenie autosedačky smerom k dverám. Vďaka tomu v nej môžete pohodlnejšie usadiť svoje dieťa a zabezpečiť ho pomocou 5-bodových vnútorných bezpečnostných pásov. Môžete tiež rýchlo zmeniť RWF na FWF bez toho, aby ste museli celú autosedačku v aute vybrať a znovu upevniť.

Bezpečné cestovanie

Autosedačka XPEDITION 2 i-Size má dva ďalšie bezpečnostné systémy navrhnuté tak, aby vaše dieťa počas cestovania ešte lepšie chránili. Systém H-GUARD+ je zosilnená trojvrstvová opierka hlavy s pamäťovou penou, ktorá absorbuje silu nárazu vznikajúcu pri náraze. Pamäťová pena v opierke hlavy poskytuje pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa. Počas používania sa nedeformuje, zostáva dlhšie pružná a odolná, znižuje vzdialenosť medzi telom dieťaťa a škrupinou sedadla a je veľmi pohodlná. To všetko zaručuje bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa na dlhé roky.

Na druhej strane SPS sú vysoké, zosilnené bočné kryty, ktoré zaručujú ochranu dieťaťa tým, že eliminujú nadmernú silu nárazu a rozptyľujú ju tak, aby čo najviac chránili hlavu, krk a ramená.

Rýchla montáž na ISOFIX

V záujme ochrany životného prostredia a pohodlia rodičov sme sa rozhodli prejsť na elektronické návody na použitie. Teraz máte tieto pokyny vždy po ruke prostredníctvom QR kódov na škrupine autosedačky. Vďaka tomu sa autosedačka ľahko montuje do auta pomocou systémov ISOFIX a TOP TETHER (na úchytoch sú indikátory, ktoré vám pomôžu pri správnej inštalácii). Namontovanie autosedačky do auta a kontrola, či indikátory ukazujú zelenú farbu, trvá len chvíľu.

Prispôsobená dieťaťu

XPEDITION 2 i-Size má funkciu EASY GROW SYSTEM (7-polohové nastavenie opierky hlavy s popruhmi) a RECLINING (4-polohové nastavenie uhla autosedačky pre staršie deti, v polohe FWF). Správne nastavenie sklonu autosedačky vzhľadom na pohovku nielenže zvyšuje pohodlie počas cestovania, ale je aj bezpečnejšie - autosedačka bude stabilnejšia a lepšie ochráni malého pasažiera.

Vložka ERGO PAD

XPEDITION 2 i-Size je vybavená ergonomickou, vysokokvalitnou vložkou ERGO PAD so systémom AIR FLOW. Nielenže zaručuje anatomickú polohu tela dieťaťa počas jazdy, stará sa o jeho pohodlie a správny vývoj chrbtice, ale zabezpečuje aj prúdenie vzduchu pri jazde v horúcich dňoch. Vložka je určená pre deti s výškou do 60 cm a je zároveň prídavnou vrstvou, ktorá rozptyľuje energiu nárazu skôr, ako sa dostane k dieťaťu pri náraze.

Pohodlie na dlhé roky

Je to autosedačka, ktorá dbá nielen na bezpečnosť, ale aj na pohodlie. Autosedačka XPEDITION 2 i-Size sa dodáva s vložkou pre deti do 60 cm, ktorá zaručuje správnu polohu tela dieťaťa a zároveň je ďalšou vrstvou, ktorá rozptýli energiu nárazu skôr, ako sa dostane k dieťatku.

Okrem toho má autosedačka XPEDITION 2 i-Size ľahko snímateľný poťah, ktorý môžete vyprať, aby autosedačka zostala čistá po celé roky. Keď je čas pripútať dieťa 3-bodovým bezpečnostným pásom, vložte vnútorné pásy do úložného priestoru autosedačky bez toho, aby ste ich museli vyberať. Pre pohodlie vášho dieťaťa má 5-bodový bezpečnostný pás mäkké polstrovanie s protišmykovými popruhmi pod ním. Autosedačka má v škrupine aj vetracie otvory na dodatočné prúdenie vzduchu počas horúcich dní, ktoré zabezpečujú pohodlnú jazdu.

Pohodlie, bezpečnosť a kvalita

XPEDITION 2 i-Size je nástupcom ikonickej autosedačky XPEDITION. Ako sa na prémiovú autosedačku patrí, XPEDITION 2 i-Size má starostlivé, jemné spracovanie a vysokokvalitné materiály použité na čalúnenie. Autosedačka dokonale splynie s dizajnom vášho auta.

Špecifikácia produktu

Farba Grey
Isofix áno
Schválená podľa ECE R129
Možnosť naklápania Áno
Orientácia autosedačky V smere aj protismere jazdy
Upevnenie do vozidla Na isofix
Výška dieťaťa 40-150 cm