Nákupný zoznam (0)

Joyroom JR-CL03 Pro 45W 5xUSB nabíjačka do auta (čierna) 044898

Joyroom JR-CL03 Pro 45W 5xUSB nabíjačka do auta (čierna)Nabíjačka Joyroom JR-CL03 Pro bola vytvorená pre ľudí, ktorí cestujú vo väčších skupinách – napríklad s... Celý popis
Od 10,20 € do 15,90 €
Dostupné u: 3 predajcov

Top ponuky

Nahlásiť túto ponuku správcovi

Popis produktu

Joyroom JR-CL03 Pro 45W 5xUSB nabíjačka do auta (čierna)

Nabíjačka Joyroom JR-CL03 Pro bola vytvorená pre ľudí, ktorí cestujú vo väčších skupinách – napríklad s rodinou alebo priateľmi. Ponúka až 5 USB portov a dlhý kábel, vďaka čomu ho pohodlne využijú aj cestujúci na zadných sedadlách. Produkt podporuje rýchle nabíjanie QC3.0 a je kompatibilný s väčšinou obľúbených zariadení.

Ideálne pre veľké rodiny

S JR-CL03 nemusí žiadny cestujúci čakať, kým príde na rad, aby si nabil telefón. Nabíjačka je vybavená 5 USB portami a dlhým káblom, ktorý umožňuje jej pohodlné používanie aj osobám sediacim v zadnej časti vozidla. Vďaka tomu môžu rodičia voľne používať navigáciu a nabíjať si smartfóny a deti cestujúci na zadných sedadlách sa môžu voľne hrať s tabletmi pripojenými k napájaniu.

Rýchle nabíjanie

Už nemusíte príliš dlho čakať, kým sa váš telefón nabije – kým sa tam dostanete, bude plne pripravený na prácu! Model JR-CL03 Pro podporuje rýchle nabíjanie QC3.0, AFC a FCP a poskytuje celkový výstupný výkon až 45 W. Zabudovaný inteligentný čip navyše zaisťuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku nabíjačky a poskytuje účinnú ochranu proti prehrievanie.

Široká kompatibilita

Získajte možnosť pohodlne a rýchlo nabíjať svoje zariadenia počas cestovania. Nabíjačka sa vyznačuje širokou kompatibilitou - je ideálna pre väčšinu obľúbených modelov smartfónov a tabletov. S ním môžete nabíjať aj čítačku elektronických kníh, inteligentné hodinky, konzolu Nintendo Switch a dokonca aj dron. Dajte zbohom obmedzeniam!

Bezpečné používanie

Nebojte sa o bezpečnosť nabíjačky alebo zariadení, ktoré sú ňou nabíjané. Model JR-CL03 je okrem iného vybavený pokročilým ochranným systémom proti prehriatiu, nadprúdu, skratu, prebitiu a prepätiu. A čo viac, výrobok je vyrobený z ABS a PC plastu spomaľujúceho horenie, vďaka čomu je veľmi odolný a odolný voči poškodeniu.

Ešte viac vybavenia

Poskytnite sebe a svojej rodine ešte väčší komfort používania. Nabíjačka je vybavená špeciálnym klipom, ktorý umožňuje jej pohodlné pripevnenie na zadné sedadlo. Zariadenie má tiež zabudovanú malú lampu, vďaka ktorej získate dodatočný zdroj svetla v aute.

špecifikácia:

ProducentJoyroom
ModelJR-CL03 Pro
Farbačierna
VstupDC 12-24 V
Výstup QC3.05 V - 3 A, 9 V - 2 A, 12 V - 1,5 A
Výstup USB1 + USB25 V - 2,4 A
USB3 + USB4 výstup5 V - 3,1 A
Celkový výstupný výkon45 W (max.)
Dĺžka kábla1,5 m
Rozmery nabíjačky do auta58,7 x 36 x 23,04 mm
Rozmery nabíjačky pre cestujúcich na zadných sedadlách53,3 x 28 x 16,87 mm
Váhy65 g

.table-wrapper{width:100%;overflow-x:auto}.table-wrapper>table{border-spacing:0}.table-wrapper>table>tbody>tr>td,.table-wrapper>table>tbody >tr>th{padding:10px 35px;text-align:left}.table-wrapper>table>tbody>tr>th{vertical-align:top}.table-wrapper>table>tbody>tr:nth-child( párne){background-color:#f7f7f7}

Špecifikácia produktu

Barva Čierna
Doba dodania 2
Rozmery balenia 10x15x3