Nákupný zoznam (0)

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Tyčový vysávač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light vám ušetrí mnoho času na priebežné každodenné upratovanie domácnosti. Ak uvažujete, ako by zvládol najčastejšie typy povrchov,... Celý popis
Od 89,39 € do 122,81 €
Dostupné u: 4 predajcov
Nahlásiť túto ponuku správcovi

Tyčový vysávač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light vám ušetrí mnoho času na priebežné každodenné upratovanie domácnosti. Ak uvažujete, ako by zvládol najčastejšie typy povrchov, tyčový vysávač Xiaomi patrí k ideálnym na všetky druhy podláh. Vzduch sa čistí cez HEPA filter, umývateľný filter a bavlnený filter. Napájanie je riešené akumulátorom, preto nie je potrebné riešiť vzdialenosť zástrčiek. Jeho Li-Ion batéria dokáže zvládnuť na plné nabitie 45 min nepretržitého upratovania. Nabitie batérie trvá len 5,5 h.

 

 

Príslušenstvo Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Okrem klasickej výbavy na podlahu ponúka tyčový vysavač aj ďalšie príslušenstvo. Najvyužívanejším doplnkom sa stala tzv. štrbinová hubica na vysávač, s ktorou sa ľahko dostanete zároveň do kútov miestností aj úzkych priestorov. A keď budete mať hotovo, len postavíte tento tyčový vysávač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light do nabíjačky, ktorá je zároveň aj stojanom vysávača.

 

Prvotriedna ergonómia

Hmotnosť minimalizovaná len na 1,2 kg znamená skutočne jednoduchú obsluhu, ktorej napomáha aj ergonómia premyslená do posledného detailu.

 

Skvelý výkon

S maximálnym sacím výkonom až 50 AW prostredníctvom bezkomutátorového motora si vysávač poradí so všetkými nečistotami a vždy poskytne konzistentné výsledky. Vysávač je vybavený vysokorýchlostným bezkartáčovým motorom, ktorý vytvára konštantné a účinné sanie. Poradí si aj s odolnou špinou. Napriek značnému výkonu je motor veľmi tichý, čo ešte viac spríjemňuje čistenie. Vysávať môžete aj v dvoch režimoch. Na každodenné čistenie používajte štandardný režim, ktorý si poradí s časticami všetkých veľkostí. Na hĺbkové čistenie vyberte režim MAX.

 

Výdrž až 45 minút

Na nabitie sa môžete tešiť na výdrž dosahujúcu až 45 minút pre bezproblémové upratovanie aj väčších priestorov. Vstavaná lítiová batéria má dostatočnú kapacitu na upratovanie stredne veľkého bytu v režime MAX. V štandardnom režime, ktorý trvá až 45 minút, dokáže pokryť stredne veľký až veľký byt.

 

2 režimy výkonu

Voliť môžete z dvoch režimov výkonu – štandardný režim slúži na bežné upratovanie, voľba MAX potom znamená skutočne dôkladné čistenie. 

 

3-stupňový filtračný systém

Garanciou špičkových výsledkov je 3-stupňová účinná filtrácia s cyklónovým systémom pre precízne oddelenie prachu a vzduchu. Vyfukovaný vzduch späť do priestoru je tak dokonale čistý.

 

Bezdrôtová sloboda

Bezdrôtová prevádzka prináša výraznú výhodu v jednoduchšej manipulácii na upratovanie celého bytu od podlahy až po strop.

 

 

Motorizovaná kefa

Vďaka motorizovanej kefe dosiahnete vždy tie najlepšie výsledky na kobercoch aj tvrdých podlahách bez toho, aby hrozilo ich poškodenie. 

Nemusíte sa vyhýbať ani ťažko dostupným miestam, ako sú rohy, okná, dvere, záhyby na pohovke a ďalšie. Práve v tomto prípade je štrbinová rúrka skvelá. 

Kefová hubica je potom skvelá na vysávanie prachu a nečistôt z klávesníc, žalúzií, skríň, pohoviek a všetkých druhov pracovných plôch.

 

 

Nástenný držiak

Vysávač je dodávaný už spolu s nástenným držiakom na jeho uskladnenie a úsporu priestoru.

 

 

Dokonale tichý

Model Mi Vacuum Cleaner Light využíva bezkomutátorový motor, ktorý vyniká efektivitou aj nádherne tichým chodom, takže nikoho nebude rušiť.